Глава Пентагону заявив про підтримку України: Клімкін сказав, як США можуть зупинити Росію

Глава Пентагону заявив про підтримку України: Клімкін сказав, як США можуть зупинити Росію

Заяви про підтримку України, які зробив глава Пентагону Ллойд Остін, повинні підтверджуватися реальними справами з боку США. В такому разі це буде сигналом для країни-агресора Росії.




Таку думку в ексклюзивному коментарі OBOZREVATEL висловив міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках Павло Клімкін. «Судити по заявах не варто. Але символіка у візиту дуже непогана. На результати будемо чекати. Поки що їх обмаль», – зауважив він.

В цьому контексті дипломат нагадав про те, що під час візиту в Україну Державного секретаря США Ентоні Блінкена також пролунало чимало гучних заяв, але згодом США фактично дозволили Росії завершити свій газовий проєкт – «Північний потік-2».


«Це хороший візит в плані символіки. Але спочатку приїжджав Блінкен, а після того було ухвалено рішення щодо «Північного потоку-2″. Тому я завжди дивлюся на те, що кажуть під час візитів, але зовнішня політика, як і будь-яка політика – це результати, а не заяви», – наголосив дипломат.

Відповідаючи на запитання, чи може сам факт візиту очільника міністерства оборони США в Україну та його заяви стати певним сигналом для Москви і застерегти країну-агресора від більш активних дій проти України, Клімкін зауважив, що для цього також потрібні конкретні дії, а не слова.



«Я люблю дії. Дії завжди є сигналом. Наприклад, постачання озброєння, розміщення тренувальних баз, обмін інформацією, в тому числі конфіденційною. Візит – це, звичайно, сигнал, але, скоріше, це символ», – наголосив він.

Залиште свій коментар


Loading...