У Харкові підлітки влаштували бійку через куріння в кафе: охорона застосувала «перцівку». Відео

У Харкові підлітки влаштували бійку через куріння в кафе: охорона застосувала «перцівку». Відео

В одному з кафе Харкова сталася бійка між компанією підлітків та охоронцями. Ймовірно, конфлікт почався через куріння в недозволеному місці.
Як повідомляє Telegram-канал «Труха», внаслідок бійки 17-річного хлопця облили з перцевого балончика і відвезли у відділення поліції.

«Пацани сиділи, охороні щось не сподобалося, вона вирішила доє***тися, потім викликали Кратос, і вони почали стрибати на пацанів. Почалася бійка, у підсумку цей 17-річний хлопець, який бився, поїхав у відділення залитий перцівкою», – сказано в повідомленні.


Ймовірно, конфлікт почався через куріння в недозволеному місці.

Водночас працівник супермаркету «Чудо», де і стався конфлікт, розповів іншу версію подій. За його словами, спочатку перепалка почалася між двома компаніями підлітків через куріння в будівлі кафе.

Обережно! На відео ненормативна лексика.«Охоронець магазину попросив заспокоїтися, або ж буде викликано ДСО (охорона. – Ред.). Після цих слів вислухав купу лайливих слів і погроз у свій бік… Приїхав наряд, який теж почав вислуховувати мат і погрози», – зазначив він.

Після цього хлопець, який у підсумку і поїхав до поліції, почав нападати на охоронців. Одних із них вдарив підлітка ногою в живіт і розпорошив у його сторону перцевий балончик.

Залиште свій коментар


Loading...