Ердоган назвав рішення Росії про «визнання» «Л/ДНР» неприпустимим: і розкритикував США

Ердоган назвав рішення Росії про «визнання» «Л/ДНР» неприпустимим: і розкритикував США

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган назвав неприпустимим рішення Росії щодо визнання «незалежності Л/ДНР». На його думку, це є відкритим порушенням цілісності України.
Про це повідомляє Anadolu. У бесіді з журналістами турецький лідер закликав сторони до розсудливості та поваги до норм міжнародного права.

Також Ердоган висловив незгоду із реакцією Заходу на кризу навколо України. Зокрема, за його словами, Мюнхенська конференція з безпеки не змогла вийти за межі заходу НАТО.


При цьому Ердоган привернув увагу до заяви МЗС Туреччини, згідно з якою рішення Росії про визнання псевдореспублік є порушенням Мінських домовленостей.

За словами турецького лідера, рішення Москви є відкритим порушенням політичної єдності, суверенітету та територіальної цілісності України.


Він наголосив, що Туреччина, як країна Чорноморського регіону, готує та реалізує низку заходів у зв’язку з напруженістю між РФ та Україною.

Коментуючи заклик президента України Володимира Зеленського до проведення засідання за участю членів РБ ООН, а також Туреччини та Німеччини, Ердоган сказав: «Якщо ця ініціатива знайде поле для реалізації, то Туреччина готова до участі в ній. Пропозиція Зеленського – демонстрація позитивного підходу, і якщо вона знайде підтримку, ми готові взяти участь в обговореннях».

Залиште свій коментар