У Щасті не можуть загасити пожежу на Луганській ТЕС через обстріли бойовиків: відео

У Щасті не можуть загасити пожежу на Луганській ТЕС через обстріли бойовиків: відео

Спостерігається горіння уже трьох трансформаторів, в кожному з яких знаходиться 40 тонн мастила.


У вівторок, 22 лютого, під час обстрілу проросійських бойовиків з тимчасово непідконтрольної території сталося влучання снаряду в трансформатор на території Луганської ТЕС. Це спричинило з подальшим загоранням, розливом мастила та перекиданням вогню на сусідній трансформатор.

Як повідомили в управлінні ДСНС України у Луганській області, рятувальники не можуть почати гасити пожежу, тому що обстріли тривають.


Станом на 14:30 на території ТЕС у місті Щастя спостерігається горіння уже трьох трансформаторів, в кожному з яких міститься 40 тонн мастила. У разі подальшого розливання пального існує загроза розповсюдження пожежі на другу чергу — ще 3 трансформатори.


На гасіння пожежі скеровано 12 одиниць техніки, однак вони зупинилися на під’їзді до міста Щастя, оскільки місце загорання все ще обстрілюють бойовики.

«Ситуація з пожежею на даний час без суттєвих змін, обстріли продовжуються, техніка ДСНС знаходиться в готовності. Зі слів персоналу розповсюдження пожежі за межі трансформаторної площадки на даний час немає», — зазначається в повідомленні.


 

Залиште свій коментар