«Донбас – це привід!» Ведучий італійського ТБ заявив Соловйову у прямому ефірі, що НАТО не допустить захоплення України. Відео

«Донбас – це привід!» Ведучий італійського ТБ заявив Соловйову у прямому ефірі, що НАТО не допустить захоплення України. Відео

Італійський телеведучий у прямому ефірі розкусив брехню кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова. Він підкреслив, що вторгнення РФ на Донбас було лише приводом, щоб надалі спробувати захопити ще більше територій України.


Проте Росія не зможе реалізувати свої агресивні плани. Цього не допустить ні Україна та її армія, ні країни Заходу, зокрема НАТО, заявив ведучий італійського ТБ (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Якщо ваша ціль – Донбас, то чому ви атакуєте не тільки там, а також Харків, південь, щоб дійти до Одеси. Куди ви хочете дійти? Яка ваша мета?» – запитав чоловік.


Соловйов сказав, що мета РФ нібито полягає в тому, щоб дійти до окупованого Придністров’я у Молдові. Однак італієць відразу його перебив, не захотівши слухати цю брехню.

Італійський ведучий розкрив плани РФ.

«Почекайте, ви хочете прийти туди? До Придністров’я? Тобто забрати всю цю частину України? Господи, так Донбас тут ні до чого! Донбас – це просто привід. Ви хочете половину України! Ви хочете повністю забрати Чорне море в України!» – сказав ведучий.


«Ви думаєте, що Україна дозволить подібне? Ви думаєте, що ми – італійці, європейці, члени НАТО – можемо допустити подібну ситуацію? Це неможливо!» – відповів він пропагандисту.

Проте Кремль не зможе досягти успіхів на війні в Україні.

Залиште свій коментар