До пропаганди війни в росії залучили маленьких дітей — таких, як їхні військові вбивають в Україні

До пропаганди війни в росії залучили маленьких дітей — таких, як їхні військові вбивають в Україні

У російських дитячих садках проводять акції із символікою Z.


Символ Z, який російські окупанти малюють на військовій техніці з початку вторгнення в Україну, у самій росії став дуже популярним.

Висловлюючи підтримку російським військовим, у форму Z вишиковуються учасники флешмобів, цю літеру малюють на автомобілях та на громадському транспорті, на білбордах та на футболках. До Z-акцій почали залучати навіть найменших громадян.


У той час, як українські діти гинуть від рук російських окупантів, у самій росії в дитячих садках вихователі влаштовують «заходи» із символікою Z. Швидше за все до регіонів прийшла військова рознарядка провести «патріотичні» акції.

Відповідні фото потрапили до соцмережі. Так, в одному з дошкільних закладів дітей «виклали» на підлозі у формі відомої літери.


В Хакасії (південний Сибір) дітей посадили навколішки з Z-малюнками. Крім того, символ розфарбували у кольори георгіївської стрічки та написали військово-патріотичні гасла.

Зазначимо, що в російських регіонах ніхто не розуміє, що означають літери Z і V на військовій техніці окупантів. Місцеві чиновники відповідали журналістам завченими фразами, на кшталт «Завдання буде виконано» та «Сила в правді».


 

Ще в одному садку дітей вишикували у вигляді літери V, вручили малюнки з Z символом. Вихователі взяли до рук великі російські прапори.

 

У коментарях під такими фото одні користувачі обурюються та зазначають, що діти нічого не розуміють і проводити такі акції просто безглуздо. Інші вважають, що після таких «уроків» діти виростуть нацистами.

 

Залиште свій коментар