«Це — мрія Путіна»: військовий експерт оцінив ймовірність початку Третьої світової війни

«Це — мрія Путіна»: військовий експерт оцінив ймовірність початку Третьої світової війни

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що ймовірність переростання війни в Україні у Третю світову існує, однак на сьогодні вона дуже низька.


За словами Жданова, початок Третьої світової війни — це мрія російського диктатора Володимира Путіна. І для цього очільник Кремля різними способами намагається втягнути у бойові дії в Україні силовий блок НАТО.

Таку думку військовий експерт Олег Жданов висловив в ефірі свого YouTube-каналу.


«Так, вона може бути. Ймовірність існує. Так, вона поки незначна на сьогодні, але така ймовірність про розширення географії та переростання війни у світову — цілком допустима. Я вже неодноразово говорив, що це — мрія Путіна. Він хоче розширити географію війни до світового рівня. Втягнути основні світові держави, так як він не може це зробити, йому доводиться тягатися з кожною країною окремо. Тому він намагається втягнути блок НАТО, що відразу автоматично приведе цю війну до рівня світової. Як тільки від досягне провокації від НАТО в плані першого акту агресії проти РФ, Путін скаже: «Ви — агресори. Давайте домовлятися». Практично, як в тому анекдоті — оголосити війну і здатися в полон. Це — мрія Путіна, тому така ймовірність існує», — вважає Жданов.

Він зауважив, що навряд чи якась із західних країн вступить у війну РФ проти України.


«Однак на сьогодні, судячи із консолідації, яка є у групі «Велика сімка» та країн-членів НАТО, ніхто не хоче розширення цієї війни до рівня світової. Тому у цю війну навряд чи хтось вступить із західних країн», — сказав Жданов.

Залиште свій коментар