Безкоштовна комуналка для людей похилого віку: в Кабміні відповіли на ідею Зеленського

Безкоштовна комуналка для людей похилого віку: в Кабміні відповіли на ідею Зеленського

Реалізація ідеї президента Володимира Зеленського про те, щоб люди похилого віку старше 70 років не платили за комунальні послуги, зараз не розглядається. Про це заявила міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

За її словами, наразі акцент спрямований на продовження політики субсидій передає Сегодня.

“Ми говорили з президентом, в тому числі і на цю тему. Президент озвучував цю ідею ширше. У нього є бажання, щоб люди на пенсії жили гідно. Також він хоче, щоб Україна була країною, де хочеться провести старість”, – повідомила міністр в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.Соколовська додала, що скасування плати за комуналку з’явилася як ідея в процесі пошуку можливих варіантів, щоб допомогти людям похилого віку.

“У цьому контексті ми подивилися на систему субсидій і побачили, що в середньому родини субсидіантів платять за комунальні послуги близько 10% свого доходу. Чесно, це не такі великі гроші, але вони стимулюють людей до економного використання енергоресурсів. Коли люди нічого не платять, як це було раніше, люди не економлять, тому що не відчувають, скільки це коштує, хто за це платить”, – підсумувала голова Мінсоцполітики.Залиште свій коментарLoading...