«Автобус відмивали від крові зі шланга!» Білоруські ЗМІ повідомили, куди повезли поранених російських окупантів. Фото

«Автобус відмивали від крові зі шланга!» Білоруські ЗМІ повідомили, куди повезли поранених російських окупантів. Фото

Російські окупанти, які отримали поранення під час розпочатих РФ бойових дій в Україні, отримують медичну допомогу в Білорусі. У прикордонних містах республіки лікарні буквально переповнені такими пацієнтами.


Про це пише видання The Village Білорусь у публікації під заголовком «Пробач, Україно, ми все проє***»: Що за 4 дні війни втратила Білорусь через свою допомогу Росії». Журналісти посилаються на відомості гомельських правозахисників.

За їхніми словами, лікарні в містах поблизу українського кордону почали масово приймати російських військових. Йдеться фактично про молодих хлопців-солдатів із моторошними пораненнями.


«До Мозиря зараз привезли військових, діти 2003 р. н., осіннього призову. Хто без очей, хто без вух, із вивернутими кишками», – цитують у ЗМІ правозахисників.

Військова вантажівка меддопомоги, яка перевозить поранених російських солдатів

Також зазначають, що автобус, яким привезли російських військових, доводилося зі шланга відмивати від крові. Самі поранені були виснажені, голодні, зізнавалися, що не їли вже тиждень.


«Люди вночі їздили на заправку за дошираками. У лікарні всі шоковані», – йдеться в розділі «Білорусь лікує чужих солдатів» згаданого матеріалу.

Мозир – місто обласного підпорядкування в Гомельській області, Республіка Білорусь

Під опублікованими фото військових автобуса й вантажівки меддопомоги білоруські журналісти пишуть, що їхні лікарі «зобов’язані допомагати всім пораненим солдатам, незалежно від того, чиєї вони армії». Водночас визнають очевидне: через те, що військових РФ везуть не до російських госпіталів, а до білоруських, – для самих громадян республіки «залишається менше ресурсів».


Автобус, яким привезли поранених російських окупантів
Залиште свій коментар