З’явилося фото бійця Нацгвардії, який розстріляв товаришів по службі в Дніпрі

З’явилося фото бійця Нацгвардії, який розстріляв товаришів по службі в Дніпрі

Чоловік з автомата вбив 5 осіб і стількох же поранив.


Стрілянину на території Південного машинобудівного заводу у Дніпрі влаштував 20-річний військовослужбовець Нацгвардії. Чоловіку вдалося втекти з місця злочину і зараз його розшукують.

Про це у четвер, 27 січня, повідомляє Міністерство внутрішніх справ.


У відомстві підтвердили, що трагедія сталася о 3:40 годині ночі 27 січня. Нацгвардієць Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження під час видачі зброї розстріляв караул товаришів по службі та втік з місця злочину.

У місті ввели спецоперацію «Сирена», а по тривозі підняли увесь особовий склад Нацполіції та Нацгвардії.


Джерела «Телеграфу» у правоохоронних органах повідомили, що розшукуваний 20-річний Нацгвардієць народився в Ізмаїлі Одеської області, а до строкової служби навчався в Ізмаїльському аграрно-технічному коледжі. Серед особливих прикмет Артемія Рябчука — він має середню статуру, зріст 194 сантиметри, коротке волосся чорного кольору та карі очі. Татуювання на тілі відсутні. Також відомо, що на службу у Нацгвардії хлопця призвали 21 жовтня 2021 року.

Фото розшукуваного:


У розстрілі військових підозрюють 20-річного Нацгвардійця Артемія Рябчука
У розстрілі військових підозрюють 20-річного Нацгвардійця Артемія Рябчука

Додається, що 20-річний Артемій Рябчук з автомата розстріляв 10 осіб, з яких п’ятеро померли на місці, ще 5 — отримали поранення. Серед загиблих четверо чоловіків та одна жінка, яка загинула під час надання медичної допомоги постраждалим.

Мотиви зловмисника наразі невідомі. На місце злочину вже виїхав командувач Нацгвардії генерал-полковник Микола Балан.

Залиште свій коментар