ЗСУ завдали нищівних ударів по польових базах і складах окупантів – Генштаб

ЗСУ завдали нищівних ударів по польових базах і складах окупантів – Генштаб

Збройні сили України завдали нищівних ударів по тиловій інфраструктурі російських окупантів. Йдеться про польові бази та склади противника.


Про це повідомляє Генштаб ЗСУ станом на ранок 14 березня. У відомстві удари завдавали для порушення системи логістичного забезпечення на тимчасово зайнятих росіянами територіях.

«Стан, положення та характер дій сил оборони без суттєвих змін. Збройними силами України завдано нищівних ударів по тиловій інфраструктурі (польових базах і складах) з метою порушення системи логістичного забезпечення ворога на тимчасово зайнятих окупантами територіях України», – йдеться у повідомленні.


Водночас окупаційні війська значних успіхів у веденні наступальної операції на всіх напрямках висування не мали. Основні зусилля окупантів були зосереджені на закріпленні та утриманні на раніше зайнятих рубежах.

Генштаб знову фіксує непоодинокі випадки використання ворогом цивільної інфраструктури, зокрема і релігійних об’єктів для обладнання вогневих позицій, розміщення озброєння та військової техніки.


«Морально-психологічний стан противника залишається на низькому рівні, що призводить до відмов військовослужбовців ЗС РФ виконувати накази командування»– зауважили у відомстві.

Також у зведенні йдеться, що на території РФ в місті Бєлгород розміщено військовий табір Бєлгородської військової комендатури. У таборі утримуються російські військовослужбовці, які після лікування виписані зі шпиталів та чекають відправки у підрозділи. Також у зазначеному таборі перебувають військовослужбовці ЗС РФ, що відмовляються від участі у бойових діях, з ними проводяться заходи досудового дізнання.


Крім того є інформація щодо готовності збройних сил Білорусі до ведення війни з Україною. Так, за словами одного з високопосадовців Сил спеціальних операцій Республіки Білорусь, спецпризначенці збройних сил РБ брати участі у війні з Україною не будуть.

Зведення Генштабу ЗСУ на ранок 14 березня.
Залиште свій коментар