ЗСУ відбили в окупантів Куп’янськ-Вузловий на Харківщині: був логістичним вузлом для загарбників

ЗСУ відбили в окупантів Куп’янськ-Вузловий на Харківщині: був логістичним вузлом для загарбників

Українські Сили оборони відбили в окупантів Куп’янськ-Вузловий у Харківській області. Цей важливий для росіян логістичний вузол нині перебуває під «майже повним» контролем України.


За смт Куп’янськ-Вузловий загарбники відчайдушно трималися, звільняти його довелося через важкі бої. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

ЗСУ відбили в окупантів Куп'янськ-Вузловий на Харківщині: був логістичним вузлом для загарбників

«У росіян було декілька важливих напрямків – це Ізюм, так звана «ізюмська висота». Умовно кажучи, шлях, через який ворог відправляв свою військову техніку на території Луганської та Донецької областей, де посилювали свою присутність. І, звичайно, Купянськ-Вузловий – це одна із найбільших залізничних логістичних розв’язок на території Харківської області, яка з початку повномасштабної війни була окупована і її ворог досить сильно обороняв і тримав. Завдяки успішній військовій операції ЗСУ дійсно її зараз відбили та фактично повністю контролюють», – заявив Синєгубов.


ЗСУ відбили в окупантів Куп'янськ-Вузловий на Харківщині: був логістичним вузлом для загарбників

На території смт Куп’янськ-Вузловий розташована однойменна залізнична станція, вона є великим залізничним вузлом, що забезпечує сполучення залізницею зі станціями Харків, Валуйки, Святогірськ, Бєлгород, Попасна, Куп’янськ-Південний.

Цей залізничний вузол загарбники активно використовували для перекидання з Бєлгородської області на схід України техніки, озброєння та живої сили РФ. Нині ж попередню логістику зруйновано, а відтак – у ЗСУ з’явилося більше можливостей для продовження контрнаступу на Луганщині.


Синєгубов також зазначив, що досі під російською окупацією залишалося близько 6% території Харківської області. Однак після останніх успіхів Збройних сил їх стало «трохи менше».

Залиште свій коментар