ЗСУ повільно, але впевнено просуваються на півдні України: у командуванні розповіли про ситуацію

ЗСУ повільно, але впевнено просуваються на півдні України: у командуванні розповіли про ситуацію

Збройні сили України продовжують очищувати нашу землю від російських окупантів. Зокрема наші захисники повільно, але впевнено просуваються на півдні країни.


Загалом ситуація залишається стабільно напруженою. Про це розповіла речниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.

«Просування наших військ відбувається: воно повільне, але впевнене. Оголошення про наші успіхи буде, як тільки вони будуть закріплені», – сказала вона.


Гуменюк уточнила, що головними досягненнями ЗСУ є ураження командних пунктів та логістичних центрів. Зокрема, йдеться про склади боєприпасів та паливно-мастильних матеріалів.

За словами керівниці пресцентру, це досить суттєві перемоги, оскільки наші військові уражають одиниці, які становлять велику загрозу для тих населених пунктів, які зазнають обстрілу.


«Це і важка ствольна артилерія, і реактивні системи залпового вогню. Таких установок ми знищили близько десятка за ці два вихідні дні», – розповіла Гуменюк.

Вона додала, що активність РФ зі стягування техніки та підтягування резервів відбувається, але дуже повільно.


Представниця оперативного командування «Південь» пояснила, що для підкріплення окупантам потрібен ресурс, який вони зараз вишукують, але на тлі загальної розгубленості ворога та деморалізації особового складу.

Залиште свій коментар