ЗС РФ десантувалися 24 лютого у центрі Києва для ліквідації Зеленського: Time оприлюднив розповідь президента

ЗС РФ десантувалися 24 лютого у центрі Києва для ліквідації Зеленського: Time оприлюднив розповідь президента

Президент України Володимир Зеленський з’явився на обкладинці американського журналу Time, який написав про нього статтю під назвою «Всередині світу Зеленського».


У квітні журналістові видання Time Саймону Шустеру дозволили два тижні пожити в резиденції на Банковій. Серед описаного у статті Time є і згадки про перший день війни в Україні.

У перші години війни разом із Володимиром Зеленським на Банковій перебували його дружина Олена та діти. Росіяни двічі штурмували Офіс президента. Тоді Зеленському повідомили, що російські ударні групи спустилися з парашутами до центру Києва і їхнє завдання – вбити або захопити його та його сім’ю.


За словами Володимира Зеленського, вранці 24 лютого він разом зі своєю дружиною повідомили своїх дітей про те, що РФ розв’язала велику війну проти України. Батьки обережно намагалися донести синові та доньці необхідність виїзду з будинку через загрозу бомбардувань.

«Ми їх розбудили. Це було голосно, були вибухи», — згадав Зеленський хронологію подій 24 лютого.


За якийсь час військове командування України повідомило президенту про те, що ударні групи ЗС РФ десантувалися в центрі Києва в урядовому кварталі. Цілями російських диверсантів були захоплення президентської сім’ї або її фізична ліквідація.

«До тієї ночі ми таке тільки в кіно бачили», — прокоментував очільник Офісу президента Андрій Єрмак висадження десанту ЗС РФ у центрі Києва.


У матеріалі Time йдеться, що поки підрозділи української армії відбивали атаку диверсантів, бійці президентського полку намагалися зміцнити будівлю ОП, в якій перебував Володимир Зеленський і члени його родини.

Залиште свій коментар