Зробив «жест доброї волі»: в Україні ліквідували 18-річного окупанта Пастухова. Фото

Зробив «жест доброї волі»: в Україні ліквідували 18-річного окупанта Пастухова. Фото

В Україні ліквідували молодого російського окупанта – десантника Артема Пастухова. Він потрапив на війну зі строкової служби у 18 років.


Про це повідомив офіцер ЗСУ, блогер Анатолій Штефан (Штірліц) у Twitter. Смерть загарбника підтвердили і на його батьківщині (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

«Артем Пастухов зробив «крок доброї волі» – офіційно денацифікувався та демілітаризувався», – прокоментував український офіцер.


У росЗМІ про загибель росіянина під час «спецоперації» повідомляли 16 липня, заявляючи, що його поховали на батьківщині «з почестями під залпи з табельної зброї».

Ліквідований російський окупант Артем Пастухов

Відомо, що окупант проживав у селі Малокиранівка Матвєєво-Курганського Ростовської області разом із матір’ю. Одразу після закінчення школи його призвали служити в повітряно-десантні війська РФ.


«Він дуже радів першому стрибку з парашутом, який присвятив матері», – йдеться в некролозі.

18-річного десантника ліквідували на війні в Україні

Пізніше Пастухов підписав контракт і поїхав на війну в Україну. Примітно, його мати з вітчимом привітали таке рішення і загалом вторгнення РФ на територію суверенної держави.


Рідні окупанта раділи, що він підписав контракт і поїхав на війну

«Я ще пам’ятаю, як він мені того дня, коли вони перетнули державний кордон, дзвонить і каже: «Мамо, у тебе тепер у сім’ї двоє ветеранів бойових дій! Ти пишаєшся цим?» Я йому: «Так, синку, я цим пишаюся!» – заявила матір окупанта, який «героїчно» був ліквідований під Харковом під час виконання больового завдання ще наприкінці травня.

Залиште свій коментар