Знову фейк? Кадиров нібито приїхав до Маріуполя, проте «підчистив» дані у мережі

Знову фейк? Кадиров нібито приїхав до Маріуполя, проте «підчистив» дані у мережі

Кадиров похвалився, що начебто приїхав до заблокованого і нещадно знищуваного російськими окупантами Маріуполя. Однак перед тим завбачливо підтер метадані з «відеодоказу» свого перебування в Україні.
Брехню боягузливого путінського посіпаки українці швидко викрили. Відео з Кадировим опублікували в Telegram-каналі «НачШтабу».

«Рамзан Кадиров приїхав до Маріуполя. Черговий фейк чи зустріч із Білецьким близько?» — підписали відео адміністратори каналу.


Однак схоже на те, що «безстрашний» глава Чечні «побував» у Маріуполі точно так само, як він раніше «приїздив» на Київщину. Нагадаємо: тоді Кадирова викрили на брехні.

Свідченням чергової постановки може бути хоча би той факт, що перед тим, як викладати 7-секундний ролик, Кадиров «підчистив» його метадані. На це звернув увагу нардеп Олексій Гончаренко.«Кадиров точно «точно приїхав до Маріуполя», але метадані відео про всяк випадок почистив. Щоправда, журналісти можуть ще раз за номером телефону пробити. Тоді що — Рамзану в Україну айфон замість себе відправляти?» — іронізує Гончаренко.

Кадиров підчистив метадані ролика ''з Маріуполя''

Глава Чечні, хай і не вирізняється мужністю, схоже, виявився розумнішим від кремлівських кураторів, які кілька разів напередодні та у перші тижні після вторгнення Росії в Україну ганьбилися знятими заздалегідь роликами, фейковість яких доводили саме завдяки датам, вказаним в метаданих.

Так само, як і у випадку з «приїздом» на Київщину, Кадиров знімається й фотографується або в темряві, або в приміщеннях з закритими вікнами — аби ніщо не вказувало на те, де насправді зняті фото та відео «з Маріуполя».

Кадиров ''в Маріуполі''

«Допоможіть визначити: Кадиров боїться відкрити жалюзі через сонячне світло? Чи тому, що там видно стіну підвалу у Грозному?» — підписав фото Гончаренко.

Раніше російські пропагандисти заявили, що Кадиров начебто прибув до заблокованого російськими окупантами Маріуполя.

«Рамзан Ахматович приїхав до Маріуполя, щоб поспілкуватися, підняти бойовий дух хлопців, додатково технічно оснастити, скоригувати та доопрацювати стратегію подальших дій на найближчі пару днів для того, щоб звільнити Маріуполь», — цитують заяву одного з чеченських міністрів пропагандисти.

Пропагандисти переконують, що Кадиров - у Маріуполі

Однак величезна кількість попередніх підтверджень «героїзму» путінського посіпаки змушують дуже сильно в цьому сумніватися.

Залиште свій коментар


Loading...