Зламали ніс і відбили нирки: у Запоріжжі збирають кошти на лікування дівчинки, яку відлупцювали на території школи

Зламали ніс і відбили нирки: у Запоріжжі збирають кошти на лікування дівчинки, яку відлупцювали на території школи

Потерпіла дитина має інвалідність з дитинства, бо кілька років тому втратила око.


У Харкові у лікарні перебуває дівчинка, яка стала однією з трьох, кого побили підлітки на території школи. У школярки після побиття зламаний ніс і почалися проблеми з нирками.

Про це повідомила адвокатка родини постраждалої Оксана Швець-Хомутова.


«Стан здоров’я Жені стабільний, але дівчинці потрібна термінова операція на носі та потрібне детальне обстеження нирок. Лікарі на сьогоднішній день не дають і приблизного списку витрат на лікування, але ми його вимагатимемо. Також вважаю за потрібне вказати, що Євгенія є інвалідом з дитинства з пошкодженням органів зору, у неї відсутнє очне яблуко і стоїть протез-імплант на правому оці. Є відповідні документи», — розповіла захисниця.

Адвокатка додала, що мама Жені виховує дітей сама. У дівчини є молодша сестричка 8 років. Вони живуть у кімнаті у гуртожитку.


Захисниця повідомила, що зараз родина збирає кошти на лікування Євгенії, аналізи, діагностику та роботу з психологом для поліпшення психологічного стану дівчини та для підтвердження моральної шкоди для цивільного позову.

«На сьогоднішній день усі медичні документи залучені до проведення судмедекспертизи. Сьогодні Євгенію госпіталізують для проведення операції», — зазначила Оксана Швець-Хомутова.


Залиште свій коментар