«Жахливий ідіотизм»: Арестович розповів, чому не збуваються його прогнози щодо закінчення війни

«Жахливий ідіотизм»: Арестович розповів, чому не збуваються його прогнози щодо закінчення війни

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович пояснив, чому деякі його прогнози щодо перебігу війни не збуваються. За його словами, військове командування РФ ухвалює настільки хаотичні та нераціональні рішення, що їх складно передбачити.
Про це Арестович сказав в ефірі програми «ФейгінLIVE» 13 травня. Зокрема, він зазначив, що невдовзі ворог буде змушений відступити на Ізюмському та Луганському напрямах, однак конкретно сказати, коли закінчиться війна, важко.

«Можу сказати напевно, що Росія проводить останній або передостанній наступ оперативного рівня в цьому конфлікті. І принаймні кілька найближчих місяців цей конфлікт (триватиме. – Ред.). І він (наступ РФ. – Ред.) зараз закінчується, здихає в районі Ізюму, в районі Луганської області», – спрогнозував Арестович.


Далі, за словами радника голови ОП, продовжуватиметься позиційна війна зі спробою росіян накопичити сили і «знов піти в якийсь оперативний наступ» – на це знадобиться близько двох місяців.

Хоча резерви РФ ще має – приблизно 15 батальйонних тактичних груп у прикордонних областях, і кинути їх у бій для розвитку атаки буде «найбільш ідіотським варіантом», зазначив Арестович.


«Більшого ідіотизму у військовій письмовій історії за останні п’ять з половиною тисяч років, напевно, знайти неможливо, але вони цілком можуть піти і на це, я їх знаю, я їх уже вивчив. Але після цього вже точно все (для росіян. – Ред. .)», – сказав радник глави ОП.

Арестович також пояснив, що часто помиляється у своїх прогнозах через «жахливий ідіотизм» російського військового командування:

«Чому я помиляюся в прогнозах. Я бездоганний у прогнозах, але є один фактор, який часто змушує мене помилятися. Жахливий ідіотизм російського політичного керівництва та командування. Я щоразу думаю про них як про людей середнього розуму хоча б, але вони весь час чинять такі дії… Мені спочатку навіть на думку не спадало, що так по-дурному можна робити».

Залиште свій коментар