Зеленський заявив, що Україна готується до нападу, та звернувся до білорусів

Зеленський заявив, що Україна готується до нападу, та звернувся до білорусів

Володимир Зеленський вважає, що білоруському народу треба робити все, щоб не втягнутись в цю війну. Президент зазначив, що Україна готується до можливого нападу.


Від початку повномасштабного вторгнення Росії з території Білорусі було запущено багато ракет різного калібру. Вони принесли різні страждання в Україні.

Про це президент України Володимир Зеленський сказав 5 липня під час відкриття 26-го урядового круглого столу The Economist.


«Тим не менш ми розуміємо, що це не рішення білоруського народу. І ми вважаємо, що білоруському народу треба робити все, щоб не втягнутись в цю війну. Але і відповідальність має бути людей, які бачать, що відбувається», — підкреслив президент.

Зеленський вважає, що не можна мовчати просто і говорити: «Це не ми. Це з нашої території Російська Федерація робить ці постріли».


«Я вважаю, що це несправедливо. Але тим не менш ми віримо в те, що Білорусь не втягнеться в цю війну. Але провокації є, провокації будуть. І скажу чесно, я тут не зовсім погоджуюся з (президенткою Молдови — ред.) Маєю Санду, бо провокації з Придністров’я є. Вони дрібні, але вони є. Росія це робить. Росія робить спеціально, щоби і там була колотнеча, щоб і там був наступний вибух цієї війни. І в Білорусі», — сказав президент.

За його словами, Білорусь під загрозою цього втягнення. Він додав, що Україна зі свого боку може сказати тільки одне: «Ми до цього готуємося».


Залиште свій коментар