Зеленський заявив про початок створення національного авіаперевізника і повідомив деталі

Зеленський заявив про початок створення національного авіаперевізника і повідомив деталі

Україна готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до об’єднаних проєктів в авіабудівництві.


В Україні розпочинається створення українського національного авіаперевізника.

Про це 25 листопада під час форуму «Велике Будівництво: Авіація. Туризм», повідомив президент України Володимир Зеленський.


«Ми в рамках програми «Велике будівництво»… робимо новий потужний крок — це наш національний авіаперевізник. Створення його, яке буде розпочато, можна сказати, офіційно вже сьогодні…», — розповів Зеленський.

Він додав, що національний перевізник має кілька робочих назв, одна з яких — Ukrainian National Airlines. «Дуже символічно. Українські національні авіалінії — ЮНА. Як і наша держава з великою історією, але завжди енергійна і юна», — зазначив глава держави.


Водночас Зеленський повідомив, що Україна веде перемовини із західними колегами щодо створення у нас сучасного авіахабу для модернізації пасажирських літаків у вантажні. Крім того, Україна має підтвердження економічної доцільності проєкту щодо національного перевізника від французьких консультантів.

«Сьогодні ми повертаємо світу ідею про європейський літак. Тепер це спільна мрія з нашими колегами з Європи… В Україні є чудові потужності для повного циклу створення сучасного літака… У нас є потужності для серійного виробництва, включно із забезпеченням комплексної вже післяпродажної підтримки», — зазначив президент.


Залиште свій коментар