Про те, що глава держави вже у Нью-Йорку, у Зеленського повідомили о 23:34 за київським часом. Зазначимо, що у різниця у часі між містами становить 7 годин.


Зеленський вшанував пам’ять Джона Скали

За інформацією Укрінформу, президент Зеленський розпочав свій візит, вшанувавши пам’ять загиблих під час теракту 11 вересня 2001 року. Він відвідав меморіальний комплекс, розташований на місці зруйнованих веж-близнюків, й поклав квіти до таблички з іменем Джона (Івана) Скали – поліцейського українського походження. Коли 20 років тому 31-річного парамедика й офіцера портової поліції та його колег повідомили про теракти, той добровільно зголосився рятувати людей. У палаючій будівлі він залишався до останнього.


Зеленський відвідав меморіал «11 вересня» / Фото Укрінформу
Президент вшанував пам’ять поліцейського українського походження / Фото Укрінформу

Чому президент України знову приїхав до США

  • Як зазначили в Офісі Президента, у Нью-Йорку глава держави виступить на загальних дебатах Генасамблеї ООН. За попередньою інформацією, це станеться у другій половині дня 22 вересня.
  • Зеленський проведе у США низку зустрічей – з лідерами інших держав, представниками міжнародних організацій, представниками бізнесу, інвесторами, а також з українською діаспорою.