Президент вшанував пам’ять загиблих у боях за Авдіївку

В Авдіївці Зеленський вшанував пам’ять українських захисників, які загинули в боях за місто. Глава держави поклав квіти до Меморіалу пам’яті загиблих на Донбасі бійців.

Окрім президента, у церемонії взяли участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.


Меморіал пам’яті в Авдіївці: що відомо

    • Пам’ятний знак українським військовим, які загинули, захищаючи Авдіївку, встановили у вересні 2017 року за ініціативою командування 72-ї окремої механізованої бригади. Меморіал має вигляд хреста, біля нього розташована підбита в боях військова техніка й осколки ворожих снарядів.
    • Посередині меморіалу – пам’ятник Герою України майору Андрію Кизилу, заступнику командира 1-го механізованого батальйону 72-ї ОМБР. Він загинув у бою 29 січня 2017 року.
Ліворуч та праворуч від пам’ятника розташовані гранітні меморіальні плити. На яких нанесені імена військових Збройних сил та добровольчих формувань, полеглих у боях за звільнення Авдіївки.
  • Уздовж пам’ятного знака височать 14 флагштоків з прапорами військових частин та добровольчих воєнізованих формувань, особовий склад яких брав участь у боях за місто.

Ознайомтеся – президент Зеленський здійснює візит в зону ООС: дивіться відео