Зеленський вперше прокоментував переговори Байдена та Путіна

Зеленський вперше прокоментував переговори Байдена та Путіна

Переговори між президентами США та Росії відбулися 7 грудня.


Президент України Володимир Зеленський вперше оцінив відеозустріч американського та російського лідерів Джо Байдена та Володимира Путіна. Очільник української держави вважає переговори між США та РФ «позитивним моментом».

Про це він повідомив під час пресконференції з прем’єр-міністром Хорватії.


За словами президента України, більш детально він прокоментує завтра, 9 грудня, після розмови з американським лідером Джо Байденом. Також, як він зазначив, «головною перемогою України» є те, що США завжди підтримували нашу країну.

«Загалом я вважаю позитивним, що президент США розмовляв із президентом РФ. Деталі цієї розмови я прокоментую завтра, після розмови з президентом Сполучених Штатів Америки. Вважаю, що перемога України в тому, що завжди Сполучені Штати підтримували Україну, наш суверенітет, нашу незалежність. У нас завжди була двопартійна підтримка, але найголовніше те, що ми зараз бачимо, що є особиста реальна реакція та особиста роль президента Байдена у врегулюванні цього конфлікту — врегулюванні війни на сході нашої держави», — заявив Зеленський.


Варто зазначити, завтра, 9 грудня, очільник Білого дому Джо Байден проведе розмову з Володимиром Зеленським за підсумками переговорів з Путинім.

Нагадаємо, 7 грудня, відбулися переговори російського президента Володимира Путіна та його американського колеги Джо Байдена, які тривали 2 години. Все спілкування було у закритому режимі. Це були другі великі перемовини Джо Байдена з Володимиром Путіним.


Пізніше у Білому домі повідомили деталі відеозустрічі двох лідерів країн. Зокрема, під час онлайн-саміту  Джо Байден висловив глибоке занепокоєння Сполучених Штатів та європейських союзників через нарощування військ Росії біля кордонів України. Також лідери США та РФ обговорили стратегічну стабільність, окремо зупинившись на темі кібербезпеки та захисту від програм-вимагачів.

Залиште свій коментар