Зеленський відповів на петицію по військовому обліку жінок та назвав три ключові завдання

Зеленський відповів на петицію по військовому обліку жінок та назвав три ключові завдання

Президент Володимир Зеленський відреагував на петицію про військовий облік жінок в Україні та поставив завдання міністерству оборони відкоригувати низку моментів у відповідному питанні. Зокрема глава держави доручив переглянути перелік професій, згідно з яким жінки беруться на військовий облік.
Наголошується, що електронну петицію №22/130110-еп розмістили на сайті президента 23 грудня і менше ніж за місяць вона набрала підтримки понад 37 тисяч громадян. Про це повідомляє прес-служба президента України.

Зеленський наголосив, що, згідно з Конституцією України, захист суверенітету та територіальної цілісності держави є справою всього українського народу. Глава держави зазначив, що українці рівні перед законом, і не може бути привілеїв чи обмежень за статевою ознакою.


При цьому йдеться, що невдала реалізація ідеї, а саме необґрунтований перелік професій та відсутність чіткої процедури постановки жінок на військовий облік викликало суспільний резонанс.

Президент звернувся до міністра оборони Олексія Резнікова з проханням опрацювати поставлене в петиції питання, приділивши увагу трьом питанням. Зокрема, скоротити перелік спеціальностей та професій, за яким жінки беруться на облік військовозобов’язаних; впровадити цифрові технології у процедуру постановки на військовий облік, а також урегулювати питання порядку проходження медичного огляду під час постановки на військовий облік жінок.

Залиште свій коментар


Loading...