Зеленський – У мене єврейська кров. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так?

Зеленський – У мене єврейська кров. І я президент. І нікого це не хвилює, чи не так?

Володимир Зеленський озвучив в інтерв’ю виданню The Times of Israel статистичну інформацію, яка, на його думку, повинна бути дуже цікава Ізраїлю.

Президент України навів результати опитування, проведеного фахівцями дослідницького центру Pew Research Center, оцінюється рівень антисемітизму в європейських країнах.

За словами Зеленського, дослідження показало, що в Україні найнижчий рівень антисемітизму в Європі.Також глава держави звернув увагу на ще один важливий момент. За словами президента, в Києві синагоги охороняють не так строго, як в інших містах, оскільки тут євреям нічого не загрожує.

Зеленський також додав, що у нього тече єврейська кров. Проте, його обрали президентом країни, і нікого це не хвилює. До цього просто нікого нема діла. За словами Зеленського, про це його ніхто навіть не питає.Президент не заперечує, що в Україні дійсно є люди з радикальними поглядами, але їх небагато. Тому у глави держави немає ніяких побоювань щодо можливого опору реалізації ідеї побудувати в Бабиному Яру пам’ятний меморіал.

Залиште свій коментарLoading...