Зеленський про Україну: вважаю, що ми потужні, і сьогодні наша політика «нахабна»

Зеленський про Україну: вважаю, що ми потужні, і сьогодні наша політика «нахабна»

Україна нині займає лідерські позиції серед країн Європи з цифровізації та за темпами будівництва доріг. До того ж політика нашої країни щодо членства в Євросоюзі є «нахабною».
Таку заяву президент України Володимир Зеленський зробив у суботу, 2 жовтня, на з’їзді фракції «Слуга народу», повідомили в пресслужбі Офісу глави держави. Захід відбувся в Трускавці на Львівщині.

Президент пояснив, що хоч ми зараз і «номер один у Європі» за деякими показниками, без певного нахабства інші країни не бачитимуть прогресу України.


«У нас немає часу розраховувати, що нас приймуть у Євросоюз: «давайте почекаємо ще п’ять років». Ви знаєте, що у нас війна. Не хочу скаржитися. Вважаю, що ми потужні. І сьогодні наша політика «нахабна», – сказав гарант.

Зеленський розповів про політику України.

Зеленський підкреслив, що Україна зараз повинна здійснювати сильну міжнародну політику. За його словами, Офіс президента і Міністерство закордонних справ зробили багато для представлення нашої країни як суб’єкта на світовій арені. Це, за його словами, стало головною перемогою в 2021-му році.Глава держави також відзначив роботу Ради національної безпеки і оборони (РНБО), через діяльність якої низка фінансових груп, олігархів і державних зрадників відчули тиск на собі.

Залиште свій коментар


Loading...