Зеленський – про перші підсумки переговорів у США: ми шукали інвестицій та отримали підтримку

Зеленський – про перші підсумки переговорів у США: ми шукали інвестицій та отримали підтримку

Президент Володимир Зеленський назвав дуже предметним і добре підготовленим візит української делегації до Сполучених Штатів Америки. За його словами, відбувається він теж надзвичайно результативно.
Під час низки зустрічей команді вдалося донести американцям прагнення країни та отримати підтримку. Про це інформує пресслужба глави держави на сайті ОП.

«Хочу подякувати всім як із української, так і з американської сторони. Вважаю, що підготували предметний візит. Складний із точки зору кількості зустрічей. Але найголовніше – щоб була не кількість, а якість», – заявив Зеленський представникам ЗМІ у Вашингтоні.


Зеленський провів кілька зустрічей із високопосадовцями у США

Він зазначив, що в межах першого дня візиту 31 серпня у нього відбулася змістовна розмова із міністром енергетики Штатів. Також було підписано низку важливих документів.

Володимир Зеленський під час зустрічей у Вашингтоні

Попередні домовленості, уточнив президент, стосуються комплексних інвестицій в українську атомну енергетику.«Це – перший важливий крок. Ми шукали інвестицій. Зараз маємо підтримку», – підкреслив Зеленський.

Візит Зеленських у США

Підтримку з боку американського Міністерства енергетики гарант вбачає також у питанні російського газопроводу «Північний потік-2», загроз енергетичній безпеці України та Європи від цього проєкту.

Українська делегація в США
Залиште свій коментар


Loading...