Зеленський: мені може не вистачити одного президентського терміну

Зеленський: мені може не вистачити одного президентського терміну

За його словами, йому може не вистачити одного президентського терміну для того, щоб навести порядок в країні. У зв’язку з цим, Володимир Зеленський повідомив, що розглядає можливість того, щоб балотуватися на ще один термін. Відповідну заяву український президент зробив в ході прес-конференції, яка відбулася 20 травня.
Таким чином Зеленський згадав про те, що раніше планував йти на один термін. Однак, зіткнувшись з багатьма труднощами президент України прийшов до висновку, що однією президентської каденції йому буде мало. Так що він замислюється про ще один строк, але лише в тому випадку, якщо буде велика підтримка народу України.

Адже на його думку, з підтримкою українців у 10-15% на початку президентської кампанії, кандитат не має право йти в президенти, оскільки його не хоче бачити на цій посаді народ України. До речі, згідно з проведеними опитуваннями, багато хто все ще підтримують Зеленського, хоча він відзначає, що на самому за рейтингами не женеться.


До слова, результати різних соціологічних досліджень показали, що в першому турі виборів Зеленського готові підтримати 40% українців, а в другому – 75%.

Варто відзначити і те, що чергові вибори президента України відбудуться навесні 2024 року.Залиште свій коментар


Loading...