«Зеленський йде ва-банк, мені відомо, що з дня на день країна буде свідком гучних і кардинальних відставок міністрів та глав областей», — Гордон

«Зеленський йде ва-банк, мені відомо, що з дня на день країна буде свідком гучних і кардинальних відставок міністрів та глав областей», — Гордон


Журналіст Дмитро Гордон прогнозує гучні відставки високопоставлених осіб в Україні в найближчі місяці.

Гучні відставки, які в липні почав президент України Володимир Зеленський у вищих ешелонах влади, триватимуть ще кілька місяців.Таку заяву зробив відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу “Україна -24”

«Коли люди не на своєму місці, миритися з цим не слід, тому що це шкода державі і збиток рейтингу президента. Рішучість, з якою Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) Змінює людей, які не справляються зі своїми обов’язками, мене радує. Мені це подобається«, – заявив Гордон.Він запевнив, що своїх посад незабаром втратить ряд високопоставлених осіб в Україні.“Упевнений і знаю, що буде багато відставок, причому найближчим часом. Ми це побачимо в серпні і вересні. Ми ще в липні побачимо відставки ряду губернаторів, у вересні нас чекають відставки ряду міністрів”, – повідомив журналіст.

Він прокоментував звільнення глави СЗР України Валерія Кондратюка, а також кількох заступників голови СБУ. На думку Гордона, це була реакція на провал з викраденням екс-судді Чауса в Молдові.

«Були зроблені висновки з провалу, який спіткав наші спецслужби у справі Чауса … Посипалися голови, вірніше, погони … І в одній службі, і в інший … Президент не мириться з тим, що люди не справляються з обов’язками«, – констатував журналіст.

 

Залиште свій коментар
Читайте також:   Путина еще никто не унижал так, как Зеленский - Станислав Речинский

Loading...