ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ДОПОМОГА США НА $61 МЛРД ЛИШЕ ПОЧИНАЄ ПРИХОДИТИ ДО НАС. Я НЕ МОЖУ УКОМПЛЕКТУВАТИ БРИГАДИ РЕЗЕРВІВ

ЗЕЛЕНСЬКИЙ: ДОПОМОГА США НА $61 МЛРД ЛИШЕ ПОЧИНАЄ ПРИХОДИТИ ДО НАС. Я НЕ МОЖУ УКОМПЛЕКТУВАТИ БРИГАДИ РЕЗЕРВІВ

Президент України Володимир Зеленський закликав до прискорення американської військової допомоги в межах ухваленого Конгресом США пакету підтримки на $61 млрд. Про це Зеленський сказав в інтерв’ю The Guardian, відеозапис якого 1 червня опублікували в його Facebook.


“Дуже важливо, що було прийнято. Це і зброя, і це сигнал важливий для РФ. І важливо, що це було об’єднане позитивне рішення й у США, і європейців. Із цієї суми, я вважаю, на сьогодні прийшло мало. Це моя особиста думка. Я не можу укомплектувати бригади резервів, щоб просто поміняти бригади, які стоять, щоб була нормальна ротація”, – наголосив президент.За його словами, окупанти знають, що в сил оборони недоукомплектований резерв, унаслідок чого намагаються розтягнути фронт.

“Вони знають, що ми не можемо відправити резерв без відповідної зброї – просто, як вони відправляють своїх іноді, як м’ясо. Вони розуміють, що ті наші війська, які стоять на сході, а РФ не кидає головної мети окупувати схід нашої держави повністю, – треба розтягнути наші сили… Вони розтягують наш фронт, розуміючи, що, якби прийшло достатньо, ми б укомплектували бригади. Ми б не забирали наші сили з Донбасу и могли б відповідати далекобійністю в Харківській області”, – зауважив президент.


Як зазначив Зеленський, загалом “сума, виділена Конгресом, велика” – “укомплектувати бригади можна просто і швидко”. Однак, додав президент, вона надходить повільно.

“Усі радіють, усі щасливі, що все-таки вдалося, усі разом тиснули, усе-таки двопартійна підтримка, $61 млрд – а вона тільки-но починає передаватися нам, приходити до нас. Але Росія швидша. РФ повільніша, ніж Україна, але швидша, ніж Захід. І це проблема. А якщо кожна хвилина може забрати життя людей, то логічно, що ми хочемо швидше. Просто ми цю ціну відчуваємо болючіше, ніж країни-партнери. Тому що в їхніх сім’ях ніхто не загинув”, – резюмував Зеленський.


Залиште свій коментар