Зеленський анонсував ухвалення закону для українських дітей — вони матимуть гроші на освіту і житло

Зеленський анонсував ухвалення закону для українських дітей — вони матимуть гроші на освіту і житло

Зеленський зауважив, що завдяки «економічному паспорту українця» діти після 18 років зможуть використати гроші для здобуття освіти саме в нашій країні.


«Економічний паспорт українця» може незабаром з’явитися в державі. Президент Володимир Зеленський до 10 грудня внесе до Верховної Ради відповідний законопроєкт.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу у Раді 1 грудня.


За його словами, завдяки цьому законопроєкту діти, народжені в Україні, отримають власні рахунки, які будуть поповнюватися від коштів, отриманих від користування та видобутку українськими надрами. Витратити ці гроші українські діти зможуть після досягнення повноліття на освіту в Україні чи купівлі власного житла.

«До 10 грудня цього року вперше за всю історію нашої незалежності я вношу законопроєкт про «економічний паспорт українця». Згідно з ним, всі кошти, плата за використання наших українських надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей-громадян України. Після досягнення повноліття наші діти зможуть використати ці гроші для отримання освіти саме в Україні чи купівлі власного житла. Наші олігархи стануть інвесторами наших дітей», — сказав глава держави.


Зазначимо, що про «економічний паспорт українця» йшлося ще у передвиборчій програмі нинішнього президента України Володимира Зеленського. Передбачалося, що кожен українець, народжений після 1 січня 2021 року, зможе накопичувати на своєму рахунку частину від реалізації державою природніх благ. А надалі після досягнення громадянами повноліття, вони зможуть перераховувати кошти на особисті рахунки.

 


Залиште свій коментар