Захід вирішує завдання ліквідації Путіна, – Фейгін

Захід вирішує завдання ліквідації Путіна, – Фейгін

Усунення глави держави-агресора Росії Володимира Путіна сьогодні стало головним завданням Заходу. Але це завдання має виконати російська еліта та силовики.


Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив російський правозахисник Марк Фейгін. «Це мають зробити самі росіяни – російська еліта, силова бюрократія тощо. Це їхнє завдання», – зауважив він.

«Це дуже конкретне питання, що має такий самий конкретний практичний вираз. Я думаю, що саме цим вони (країни Заходу. – Ред.) і займаються», – сказав опозиціонер.


У цьому контексті він нагадав про зустріч радника з нацбезпеки США Джейка Саллівана та директора Офісу комісії із закордонних справ Китаю Яна Цзечі, що відбулася 14 березня у Римі.

«Зустріч Саллівана з представником Китаю в Римі рівно про це», – переконаний Фейгін.


На його думку, США та Євросоюз намагаються переконати навіть опонентів у тому, що одна людина, президент Росії, сьогодні «загрожує всім підряд ядерною бомбою», і з цим треба щось робити.

«Звичайно, вони стурбовані, звичайно, вони займаються усуненням Путіна. Його ліквідація була б найкращим із можливих варіантів, тому що це вирішило б масу проблем», – заявив правозахисник.


Водночас він наголосив, що Захід не може брати на себе відповідальність за ліквідацію Путіна, принаймні до того моменту, допоки той не пустить у хід ядерну зброю. Це завдання російських еліт.

«Нікому, крім Путіна, не хочеться війни. Навіть Китай не хоче жодної війни. Усі хочуть торгувати, хочуть процвітання і хочуть, щоб люди не гинули, бо вони відповідальні перед своїм народом. Путін ні перед ким не відповідальний, тому його усунення зараз є головним завданням», – підсумував Фейгін.

Залиште свій коментар