Заробітчанка з Італії поділилася, що чекає на українців через два тижні – «Пройдете цей шлях»

Заробітчанка з Італії поділилася, що чекає на українців через два тижні – «Пройдете цей шлях»

Українка, яка перебуває в Італії на заробітках розповіла, як насправді проходить карантин через коронавіруса. Про це повідомляє «Хвиля«.


«Позавчора у нас (в Італії-ред.) померло 368 людей, вчора 348. І цунамі, що цього коронавіруса, воно зараз йде на центр і південь Італії. Тому що всі заробітчани, які працювали на півночі, коли там ввели карантин і сказали, що протягом 48 годин ми закриємо весь Мілан, вони дружно сіли у вагон і поїхали на південь до своїх батьків… Зараз там не знають, що з ними робити, зараз там коронавірус процвітає», — розповіла заробітчанка.

Так, в Ломбардії у лікарів закінчуються місця в госпіталі і дихальні апарати.

«Італія закрила кордони, всі держави закрили кордони і ніхто ці дихальні апарати і ці спеціальні ліжка, покриті цією плівкою… їх немає», — зазначила жінка.

Крім того, проблема виникла не лише з кількістю місць в лікарні, але і кількість медичного персоналу.


«У нас медперсонал дуже скорочується. Навіть при тому, що вони взяли на роботу в початку епідемії 20 000 лікарів, у них лікарів не вистачає. Тому що вони хворіють і вмирають… 118 Швидка допомога, доктор 48 років помер від коронавіруса. Дуже багато з них хворих. Вони там роблять подвійні турны. Вони знімають всі ці маски і захисні засоби, у них на обличчі вже відкриті рани, вони просто не витримують», — розповіла заробітчанка з Італії.

Заробітчанка вважає, що незабаром така ж ситуація буде і в Україні.

«Ви замість Італії, можете вставляти слово Україна. Тому що ви пройдете весь цей шлях, з різницею в 2-3 тижні. Ось Франція дуже сміялася, зараз вони на нашому шляху… Вже ніхто не сміється з Італії, всі чекають коли у нас все піде на спад, щоб прорахувати, коли у них воно піде на спад. Ми як лакмусовий папір, на нас всі дивляться і думають: «а в нас буде також?». Буде», — вважає заробітчанка з Італії.

 


Залиште свій коментар