Звучали апокаліптичні прогнози, що «Путін почне бомбардувати свого сусіда і в’їде на танках». Але, коли цього не сталось, то згадали про те, що дипломатія таки працює.


Світанок без пострілу та перших ракет

Видання The Sun називає переговори щодо деескалації ситуації «шаленими спробами запобігти війні». Мовляв, тому зараз в регіоні тримається спокій.

Але у статті не відступають від думки про те, що джерела західної розвідки показують: що Путін направляє ще більше військ до кордонів з Україною. Але ж Росія все заперечує. При цьому посилаються на міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса. Мовляв, «на кордоні залишається велика сила, яка здатна переважити Україну».


Є побоювання, що сьогодні може стати днем ​​для нападу з боку Росії під «фальшивим прапором» – інсценований інцидент, який буде використаний як виправдання для вторгнення,
– прогнозує видання.

Але також підкреслюють, що попри все, у день прогнозованого нападу спалахнув світанок без пострілу та перших ракет. Але не втомлюються лякати, що атмосфера напружена.


«Підготовка до вторгнення триває»

Не забули згадати й про те, що сьогодні в Україні відзначають День єднання.

Людей закликають до спокою, але попереджають, що триває підготовка до можливого нападу, який може статись у будь-який момент,
– пише видання, змінюють конкретну дату на більш абстрактну.

Адже обіцяна ніч нападу минула без інцидентів.