Останні новини
Головна / Стрічка новин / Економіка / Залишилось небагато! Проголосуйте за збільшення заробітної плати на рівні не нижчому 5 мінімальних зарплат…

Залишилось небагато! Проголосуйте за збільшення заробітної плати на рівні не нижчому 5 мінімальних зарплат…

На сайті президента стрімко набирає оберти петиція про те щоб негайного підняти заробітню плату всім лікарям по всій краіні на рівні не нижчому 5 мінімальних зарплат,а середньому медичному персоналу на рівні не нижчому за 2.5 мінімальних зарплат!

ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ


Держава вже майже 30 років системно розвалює систему охорони здоровя.Медиків декласували.Зрівняловка в заробітних платах двірника(при всій повазі до нього) та лікаря-це свідчення того як влада і суспільство оцінюють борців за життя і здоровя націі.

Зараз,на старті епідеміі КОРОНАВІРУСУ, медики,ризикуючи власним життям, мають рятувати життя і здоровя украінців за 150$?

Читайте також:   Гривна будет дешеветь, но НБУ сдержит девальвационные атаки: прогноз курса доллара на октябрь

Якщо у нас адекватний президент,він прийме негайних невідкладних заходів.
Уже з квітня 2020 року ми вимагаєм оплати праці всіх лікарів на рівні не нижчому 5 мінімальних зарплат,а середнього медичного персоналу на рівні 2.5 мінімальних зарплат!


Не словом,а ділом доведіть свою спроможність!

Автор (ініціатор): Бучек Василь Васильович

Дата оприлюднення: 16 березня 2020

Щоб підтримати петицію на сайті Президента України перейдіть на цей сайт petition.president.gov.ua, зареєструйтесь і натисніть підтримати! Номер петиції – №22/089148-еп

Залиште свій коментар

Loading...