Як розповіли росЗМІ, транспортний засіб злетів у повітря близько 22:00 на Можайському шосе, передає 24 канал. Під час руху по ньому Land Cruiser Prado, який належав доньці дугіна дарьї, вибухнув. Дівчина разом зі своїм водієм загинули на місці події.

ідеолог «руского міра» вбитий горем

Невдовзі у мережу виклали світлину, на якій можна побачити алєксандра дугіна на місці вибуху. Чоловік буквально вбитий горем, адже в автівці загинула його донька. Цікаво, що разом із нею міг бути він, але чомусь в останній момент передумав їхати в одній машині.дугін прибув на місце загибелі доньки / Фото BAZA

Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за фактом убивства. Там також зазначили, що в автівці, в якій їхала дарья дугіна, була закладена вибухівка. Тож вибух – зовсім не випадковість.


Це міг бути замах на дугіна

Як розповів журналіст Андрій Цаплієнко, не виключається версія замаху на самого дугіна. Він цією автівкою мав повертатися разом з донькою з фестивалю «Традиція». Правда, чомусь вирішив не сідати в авто та залишитися.

Відповідну версію вже розглядають правоохоронці у країні-агресорці. Зауважимо, що в «днр» уже знайшли київський слід у цій справі. Псевдоглава псевдореспубліки денис пушилін переконаний, що це був теракт. І організували його в Києві.


Автівка дарьї дугіної ще досить довго горіла: дивіться відео