«За кермом була людина в червоному одязі»: у ДБР виступили із заявою в справі Трухіна й показали нове відео

«За кермом була людина в червоному одязі»: у ДБР виступили із заявою в справі Трухіна й показали нове відео

Державне бюро розслідувань (ДБР) опублікувало нові подробиці з матеріалів резонансної аварії на Бориспільській трасі за участі народного депутата Олександра Трухіна. Слідчі виявили, що за кермом Audi A8 весь час перебувала одна людина в одязі червоного кольору.З’ясувалося це після вивчення відео з усіх камер спостереження на шляху від Полтави до Борисполя. Про це повідомляється на сайті відомства, а відео доступно на його каналі в YouTube (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

Слідчі наголосили, що відповідні кадри зафіксувала остання, на той час робоча камера відеоспостереження, розміщена в центрі Борисполя. Сама ж аварія 23 серпня 2021 року трапилася на ділянці дороги, де камери було демонтовано.


Кадри з камер відеоспостереження

«Тому було призначено низку експертиз, які б установили особу водія у момент ДТП. Нині завершено чотири, остання – п’ята – триває. Після її закінчення можна буде остаточно дати відповідь щодо особи водія», – йдеться у повідомленні.

За кермом Audi A8 перебувала одна людина в одязі червоного кольору

У ДБР заявили, що слідчі під час розслідування резонансної ДТП «провели велику роботу, дослідили великий обсяг інформації». Відомо, що матеріали справи нині налічують понад п’ять томів.


Після початку розслідування Бюро зверталося офіційно до поліції, щоб надали усі матеріали, але, стверджують у відомстві, «з невідомих причин ці матеріали надані не були».

Слідчі вивчили відео з усіх камер спостереження на шляху від Полтави до Борисполя

Слідчі вже допитали значну кількість свідків, зокрема народного депутата, інших учасників пригоди, поліцейських.

Залиште свій коментар