Є два варіанти: Гудков дав прогноз, чи усунуть Путіна від влади, і пояснив, чому перемога України неминуча. Відео

Є два варіанти: Гудков дав прогноз, чи усунуть Путіна від влади, і пояснив, чому перемога України неминуча. Відео

Володимир Путін, як президент Росії та взагалі як політик, навряд чи доживе до кінця 2022 року. А у тій війні, яку він розв’язав проти України, остання переможе. Щоправда, в останньому випадку є один небезпечний нюанс.
Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив колишній депутат Держдуми РФ та полковник ФСБ у відставці Геннадій Гудков. Він озвучив два сценарії розвитку ситуації (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

За першого сценарію, зазначає Гудков, Путіна усунуть.


«Дуже ймовірно, що Путін, як президент Росії і політик, не доживе до кінця 2022 року. Масштаби санкцій, масштаби втрат. Намічається серйозний розкол в елітах, обвал економіки, фінансової системи, соціальної системи. Все, що тільки можна обвалити – воно обвалюється. Все це може призвести до того, що його усунуть», – сказав політик.

За другого варіанта він переконаний, що Україна переможе. Однак тут є небезпечний момент – Путін може використати ядерну зброю.


«Другий варіант, і ми повинні його враховувати, – песимістичний. Путіну зараз нікуди подітися з цією війною, армія загрузла в позиційних боях, ресурси виснажуються, реакція світу така, якою ніколи не була. Перемога України в цій війні неминуча, тому що весь світ підтримує Україну. Їй вистачить для цього людських та інших ресурсів», – сказав Гудков.

Водночас він додав, що для збереження обличчя Путін може зважитися на використання ядерної зброї. Такий сценарій політик вважає цілком ймовірним.

Залиште свій коментар