Яким буде курс долара на наступному тижні: українців здивували прогнозом

Яким буде курс долара на наступному тижні: українців здивували прогнозом


Експерти дали неоднозначний прогноз

Курс долара в Україні найближчим часом буде залишатися приблизно на тій же позначці, що й раніше. Олег Пендзин, Андрій Шевчишин і Олександр Охріменко поділилися своїми прогнозами.Олександр Охріменко вважає, що імпортери не мають наміру вкладати кошти в закупівлю нових товарів за кордоном, поки не будуть розпродані старі партії. Спочатку передбачалося, що вихід з кризи пройде швидше, але очікування не виправдалися. Про це інформує «Сьогодні».Експерт зазначив, що з 8 по 14 червня на ринку збережеться стабільність. До того ж, наступний понеділок — вихідний через свята. Курс готівкового долара, за його словами, продовжить перебувати в коридорі 26,5 — 27 грн/долар.

Олег Пендзін згоден з таким твердженням. Він вважає, що на наступному тижні не варто очікувати серйозних змін курсу, тому українцям є сенс задуматися про покупку валюти з метою накопичення.Читайте також:   Тарифы на газ должны быть, как цены на бензин в Украине, – Коболев

Член Економічного дискусійного клубу додав: «Цьому сприяють дії Нацбанку, який регулярно викуповує валюту в резерви. Тому й готівковий курс залишиться ще тиждень близьким до 27 грн/долар».

Андрій Шевчішин вважає, що гроші надійдуть в країну буквально в найближчі дні. Це натисне на курс, однак нижче порогової позначки в 26,5 грн/долар Нацбанк навряд чи опустить.

«Міцна гривня б’є по експортерах, що й так страждають від низького попиту на їх продукцію. Зараз «золотою акцією» на ринку продовжує володіти регулятор», — прокоментував ситуацію аналітик.

Залиште свій коментар

Loading...