“Я не зможу утримувати дитину”, – міністр Новосад знову заговорила про низький рівень зарплати

“Я не зможу утримувати дитину”, – міністр Новосад знову заговорила про низький рівень зарплати

Міністр освіти і науки Ганна Новосад пояснила, що їй недостатньо зарплати, яку вона отримує, для того щоб думати про майбутнє, про якісь заощадження і пенсії.

Також вона впевнена, що не зможе виховувати дитину на такі гроші.

Зовсім трохи пройшло з того часу, як в Україні пройшов скандал щодо великих зарплат в Кабміні, як міністр науки і освіти Анна Новосад знову заявила, що коштів, які вона зараз отримує, їй не вистачить для того, щоб в майбутньому виховувати дітей або думати про пенсію.За її словами, їй вистачає тільки на життя.

Так, Новосад запевнила, що в середньому її зарплата становить 36 тис. Гривень на місяць і це на 10 тис. менше, ніж вона отримувала раніше на посаді керівника директората Міносвіти.Вона пояснила, що у неї є своє житло та службовий автомобіль. Також вона не ходить на всякі розваги через брак часу, і їй вистачає коштів на життя. Але ось думати про майбутнє з такою зарплатою вона не може.

Міністр зазначила, що поки у неї немає дітей, а на таку зарплату їх буде важко утримувати, а жити за чийсь рахунок вона не хоче і повинна мати конкурентну зарплату.

Вона пояснила, що з часом вона не зможе жити в Києві на таку зарплату.

Залиште свій коментарLoading...