Хотів вбивати українців, але ймовірно отруївся алкоголем: у Росії загадково помер 35-річний доброволець

Хотів вбивати українців, але ймовірно отруївся алкоголем: у Росії загадково помер 35-річний доброволець

Мобілізований доброволець помер або від серцевого нападу, або через алкоголь.
У Росії в таборі для призовників загадково помер 35-річний мобілізований Олександр Колтун, який добровільно захотів піти на війну, щоб вбивати українців. Тепер його матері не видають тіла і не повідомляють про причини смерті.

Про це пише російське видання Tayga.info.


Матір покійного 35-річного мобілізованого розповіла, що її син мешкав у місті Братськ. Після оголошення мобілізації росіянин добровільно пішов до військкомату, щоб його відправили на війну проти України. 28 вересня чоловіка забрали у табір для призовників, а 2 жовтня він загадково помер.

Мати російського добровольця Олена Гудо заявляє, що 2 жовтня син розповідав їй, що у таборі усі вживають алкоголь, форму їм не видають та не годують. В той самий день чоловік загадково помер. Росіянка стверджує, що спочатку їй телефонували та повідомляли, що мовляв її сина не стало через отруєння алкоголем, згодом — через проблеми з серцем. Мати, яка відправила свого сина вбивати українців, тепер бідкається, що вона не може навіть поховати мобілізованого, оскільки їй не видають тіла.Олена Гудо стверджує, що чоловік виховував 6 дітей — 4 своєї співмешканки та 2 своїх.

Мобілізація у Росії: скандали

Російський диктатор Володимир Путін на фоні контрнаступу ЗСУ оголосив про «часткову» мобілізацію в РФ. Проте вже від її початку в Росії виникає багато скандалів.

У навчальному центрі в російському місті Єлані Свердловської області, куди звозять мобілізованих із усього Уралу, загинуло щонайменше троє мобілізованих: двоє — через алкоголь, інший — вчинив самогубство.

Росіяни відмовляються воювати, посилаючись на «жахливе» ставлення їхніх «офіцерів» та умови перебування. Зокрема це не подобається жителям Москви. Також нещодавно росіяни напали на підполковника, який назвав їх «м’ясом», а у підмосковному Алабіні побили контрактників-«дідів».

Залиште свій коментар


Loading...