Всюди тіла в зелених мішках: в мережі показали відео з COVID-лікарні Донецька. 18+

Всюди тіла в зелених мішках: в мережі показали відео з COVID-лікарні Донецька. 18+

У мережі опублікували відео, на якому нібито показано тіла померлих в одній з COVID-лікарень Донецька. Зараз місто перебуває під тимчасовою окупацією російських військових і терористів «ДНР».
Запис опублікували в Telegram-каналі «Фашик донецький». Відзначається, нібито кадри з тілами померлих пацієнтів зроблені в Центральній клінічній міській лікарні №3 Донецька. На відео показано, як люди в білих захисних костюмах складають тіла в зелених мішках на каталку. Інші нібито тіла померлих лежать в мішках прямо в коридорах.

Кадри нібито з ЦКГБ №3

Представник України в Тристоронній контактній групі, журналіст Сергій Гармаш заявив, що ситуація з COVID-19 в Донецьку вийшла з-під контролю і кількість інфікованих в регіоні б’є рекорди. Сильний сплеск захворювання трапився після виборів в Держдуму Росії.


Відео нібито з лікарні в Донецьку

В Україні станом на 10 жовтня за добу на коронавірус захворіли 11 344 особи, серед них 1 149 – діти, а 122 – працівники медичної сфери. Всього з початку пандемії в країні підтверджено вже 2 541 257 випадків інфікування COVID-19.

Кадри нібито з COVID-лікарні в Донецьку

Обережно, відео 18+Як

Залиште свій коментар


Loading...