«Вся Донецька область була б нашою»: ватажок «ДНР» розповів, як терористи втекли від ЗСУ

«Вся Донецька область була б нашою»: ватажок «ДНР» розповів, як терористи втекли від ЗСУ

Ватажок батальйону «Схід» терористичної «ДНР» Олександр Ходаковський розказав, як відразу 90 найманців Путіна без попередження втекли від українських захисників у районі Авдіївки на Донбасі.

Подробицями він поділився в інтерв’ю «Комсомольской правде». За словами терориста, «договірняків» не було, і втеча «військ» стала повною несподіванкою.

«Було справжнім сюрпризом, коли 90 осіб «ополчення» вийшли з Авдіївки. Напередодні ми їх навіть посилили різними видами озброєння. Вони скаржилися, що центральний штаб, тоді очолюваний міністром оборони Стрєлковим, погано їх постачає. Ми не дивилися – наш підрозділ, не наш, у нас стояли спільні завдання – не допустити противника, тому ділилися. І раптом вони залишили Авдіївку, посилаючись на розпорядження центрального штабу. До речі, тоді цілком серйозно штабом розглядалися перспективи відходу до кордонів Донецька, обрізання околиць Донецька, залишення Петрівського району та Трудовських», – згадав він.Ходаковський розповів, як терористи втекли від ЗСУ

За словами Ходаковського, процесами ніхто не керував і в лавах терористів не було ладу.«Ми ж тоді діяли автономно, виходячи зі своїх можливостей. Тривав процес, коли дрібніші підрозділи вливалися у великі, де була вже збудована система постачання і забезпечення. Вони зберігали своє управління, але вже підпорядковувалися якимось загальним вимогам, щоб виконувати певні загальні завдання», – поділився найманець.

«Але я хочу сказати, що якби всі ті, хто ходив по вулицях Донецька і захоплював будівлі, записалися б до лав «ополчення», то не лише Авдіївка, але і вся Донецька область була б нашою. Навіть якби на це зважилися хоча б половина з них. Громити владу і воювати за Батьківщину – виявилося різними поняттями. На жаль, люди деяких категорій налаштовані більше на руйнування, ніж на створення», – видав ватажок терористів.

Залиште свій коментарLoading...