Вранці з білорусі випустили 25 ракет по Україні: моменти потрапили на фото

Вранці з білорусі випустили 25 ракет по Україні: моменти потрапили на фото

З території білорусі зранку 28 липня було випущено близько 25 ракет по Україні. Моменти потрапили на фото.


Ракети запустили з аеродрому в Зябрівці Гомельської області. Про деталі атаки заявили білоруське ЗМІ «Беларускі Гаюн» та Центр стратегічних комунікацій ЗСУ, повідомляє 24 канал.

білорусь випустила по Україні близько 25 ракет

На фотографії потрапили запуски ракет із аеродрому Зябрівка. Усього з 05:23 до 06:29 запущено близько 25 ракет,
– мовиться в повідомленні.

білорусь ракета


Момент вильоту ракети з білорусі / Фото з телеграму «Беларускі Гаюн»

За даними білоруського телеграм-каналу, відтепер на аеродромі в Зябрівці розміщені 10 одиниць зенітних ракетних комплексів С-300/400 та щонайменше 2 оперативно-тактичні ракетні комплекси «Іскандер».


У Центрі стратегічних комунікацій вважають, що запуски ракет здійснювались саме за допомогою ракетного комплексу С-300. Адже в білорусі немає «Іскандерів» для такої кількості ударів. Якість теж про це свідчить.

Наважимось припустити, що пуски здійснювалися за допомогою С-300. На користь цього каже як їх кількість – понад 20 (стільки Іскандерів немає), так і якість, деякі з них падали куди попало. Та й загалом ЗРК С-300 останнім часом для орків став ОТРК,
– пише ЦСК.

Про наступ не йдеться

У повідомленні також наголошують, що такі масові удари з боку білорусі все одно не свідчать про підготовку до наступу. Розвідка повідомляє, що країна не зосереджується на наступі.
«Про жодну підготовку до повторного вторгнення з території білорусі це ще не говорить. Сама ж армія білорусі зараз хоч і перебуває у збудженому стані, але не зосереджена у наступальному порядку, виходячи з даних розвідки», – наголошують у Центрі комунікацій.

Окупанти атакували Україну у День державності

росія та білорусь завдали масованих авіаударів по Україні 28 липня. Відомо, що саме в цю дату наша країна святкує День державності.


Окупанти випустили ракети різного класу по Україні з трьох напрямків. Про це заявив речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат.

Він зазначив, що ракети були випущені не лише з білорусі, а й з акваторії Чорного моря та аеродрому Шайковка в росії. На жаль, ППО не вдалося збити ракети, адже це було вкрай важко.

 

Залиште свій коментар