Ворог кинув основні сили на Маріуполь та Миколаїв, але російська авіація не може проводити складні операції – Арестович

Ворог кинув основні сили на Маріуполь та Миколаїв, але російська авіація не може проводити складні операції – Арестович

Ворог кинув основні сили на Маріуполь та Миколаїв, але російська авіація не може проводити складні операції.
Таку заяву в ході брифінгу, присвяченого поточній ситуації щодо російського вторгнення в Україну зробив радник голови ОПУ Олексій Арестович.

Він зазначив, що прогнози військово-політичного керівництва України справдились і наразі російські окупанти основні зусилля змістили на зону проведення ООС, а також на міста Маріуполь та Миколаїв.


А ось в околицях Києва, Сум та Харкова, які раніше окупанти посилено намагалися штурмувати чи бодай взяти в оточення, путінські загарбники стали в оборону і обмежуються проведенням локальних дій тактичного значення, які ніяк не впливають на зростання рівня загроз для цих міст.

Знизив ворог також інтенсивність застосування авіації.«У нас є приємна новина. Як ви бачите, вже десь третю добу противник намагається не застосовувати свою авіацію по Києву, Харкову, Сумах і Миколаєву. Або застосовує обмежено. Взагалі ворог зібрав довкола нас 500 своїх бойових літаків. Але російська авіація не здатна проводити складні повітряні операції. Для цього потрібно багато років навчання і багато грошей — чого у них нема. Повітряні удари завдавалися поодинокими літаками, по два, максимум — 4-6. Так ось 83 літаки наші ЗСУ вже збили. Вони й так застосовували 120-150 літаків з 500. Половини з них вже нема. А ще не буде більше», — підкреслив Арестович.

За його словами, авіація окупантами наразі застосовується лише в зоні ООС, також продовжують загарбники авіабомбардування Маріуполя.

«Ми застосовуємо заходи, які мають полегшити ситуацію і там — зокрема, й з точки зору повітряного впливу», — анонсував Арестович.

Радник голови ОПУ зазначив: наразі захисники України демонструють найкращі зразки військового мистецтва в світі, тож українці можуть пишатися усіма видами військ українських сил оборони.

«Наші Повітряні сили, сили ППО, яким давали кращі експерти світу 3 години на існування, двадцяту добу збивають російські літальні апарати. Тільки за минулу добу збито декілька літаків, декілька вертольотів, крилаті ракети. Якщо нам допоможуть з новітньою зброєю та технікою — ворогові стане ще гірше», — зазначив Арестович.

Також він спрогнозував збільшення Росією обстрілів території України балістичними ракетами типу «Іскандер» або балістичними ракетами з російських літаків. Однак Збройні Сили вправно збивають ці «подарунки» від кремлівських «визволителів».

Залиште свій коментар


Loading...