Радник глави ОП зазначив, що громадяни Росії «вважають себе ображеними всіма, окрім Бога, який повинен їм дати можливість довести всьому світу, що вони чемпіони». Про це посадовець сказав у ефірі одного з телеканалів.

Це глибинна родова травма, яку неможливо перевернути. 90% населення Росії – це агресивна група, яка відчуває лише агресію щодо навколишнього світу,
– повідомив Михайло Подоляк.


За його словами, Росія може змінити структуру влади, ключових людей і ключових топменеджерів у державі. Однак вона не змінить свій внутрішній зміст.

Україна та Росія не є друзями

Радник очільника ОП пояснив, що до цього необхідно ставитися об’єктивно та не загравати з Росією.


Ми маємо мати чіткий ідеологічний і територіальний кордон. Ми маємо розуміти, що ці люди по своїй ментальності та культурній ідентичності на нас не схожі,
– вказав посадовець.

«Ми дійсно проєвропейські з точки зору цінностей, ми готові говорити про вільні рамки. Росія ж ментально інша, вона хоче жити у тоталітарних і авторитарних системах – це її вибір», – зазначив Михайло Подоляк.


Посадовець наголосив, що українці з росіянами не є друзями. Нам потрібно мати максимально холодні відносини, а також чіткі, жорсткі кордони. Тоді, з його слів, в українського народу не буде проблем.