«Вони сколотили націю, розділити Україну не вийде»: на росТБ несподівано визнали помилку Кремля

«Вони сколотили націю, розділити Україну не вийде»: на росТБ несподівано визнали помилку Кремля

У російській пропагандистській програмі «Вечер с Владимиром Соловьевым» виступив експерт, який озвучив несподівані для кремлівської риторики тези – про те, що українська нація єдина й розділити її не вдасться. Водночас він вважає, що причина цього – нібито старання «західних кураторів».
Відповідні заяви пролунали в ефірі телеканалу «Россия 1». Як видно з усього, ігнорувати величезну мужність і відсіч окупантам із боку українців не в змозі навіть топпропагандисти Кремля (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Так, один із запрошених гостей заявив: «Ми, звичайно ж, багато говорили з приводу «розірваності» українського народу… Там північ, південь, захід, схід. І я про це багато говорив. Але треба віддати належне: вони за 30 років, зважаючи на все, взагалі сколотили націю«.


Тим не менше, росіянин вважає, що ця єдність існує лише за межами тимчасово окупованих Донбасу та Криму.

«Але взагалі відчуття, що ця нація, там Центральна, Західна Україна, вона стала досить єдиною«, – сказав «експерт» Соловйова.


Свою заяву він пояснив так: «Ми не бачимо масової здачі в полон. Ми не бачимо, так би мовити, особливої… привітності з боку українських громадян. Ми бачимо завзятий опір ЗСУ. Мабуть, сподівалося, що вони не будуть боротися».

Також гість пропагандистського ток-шоу сказав: «Не факт, що ця війна для них не стане міфом у їхній ідеології«. На думку росіянина, інших «міфів» українці нібито не мають.

Водночас «експерт» визнав план Кремля поділити нашу країну провальним.

«Якщо в нас є якісь ідеї з приводу того, щоб розділити Україну (захід там, центральна окремо), у мене відчуття, що це не дуже може вийти«, – заявив він.

Ще один момент, який здивував гостя студії, це те, що росіяни не побачили в Україні «якоїсь політичної сили, яка стала б основою для створення нового політичного режиму».

Залиште свій коментар