“Вона колаборант, не поважаю” – Кондратюк про концерти Лорак в Одесі

“Вона колаборант, не поважаю” – Кондратюк про концерти Лорак в Одесі

Відомий шоумен і продюсер Ігор Кондратюк заявив, що співачка Ані Лорак, яка запланувала концерти в Одесі, є колаборантом і співпрацює з країною-агресором. За його словами, виступи артистки – ілюстрація фрази: “Чому бідні – бо дурні”.

Шоумен вважає, що “українці не мають честі й совісті”. Він зазначив, що однією рукою люди платять військовий збір, а іншою – купують квитки на такі концерти. Про це Кондратюк розповів в ексклюзивному коментарі для OBOZREVATEL.

Продюсер повідомив, що культура не може бути поза політикою. Він також згадав, як Лорак стояла на одній сцені з російськими політиками і “посміхалася” в той час, як вбивали українських громадян.“Я взагалі не поважаю таких людей. З березня 2014 року для мене немає можливості поїхати в Росію. Забирати звання заслуженої артистки України в Лорак необов’язково, але потрібно просто зробити вигляд, що її немає. Закон про колаборантів не ухвалюють, тому що у всьому є грошовий інтерес”, – сказав Кондратюк.

Крім того, шоумен заявив, що всім українським артистам, які живуть і виступають у Росії, необхідно заборонити давати концерти в Україні, поки РФ не перестане бути країною-агресором.“Це політичне рішення, але не всі люди розуміють це, тому що у них немає мізків. Мені дивно жити в країні, яка однією рукою воює з Росією, а іншу потискає”, – додав Кондратюк.

Кондратюк розкритикував Лорак

Залиште свій коментарLoading...