Вивчили 430 гектарів місцевості: в МВС розповіли про розслідування замаху на Шефіра

Вивчили 430 гектарів місцевості: в МВС розповіли про розслідування замаху на Шефіра


За три тижні після замаху на Сергія Шефіра – позаштатного радника і близького друга президента Володимира Зеленського, співробітники правоохоронних органів провели безпрецедентний комплекс слідчих дій. Зокрема, були досконально вивчені 430 га місцевості, де перебував стрілок у момент злочину.

Про це в інтерв’ю «РБК-Україна» розповів заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін. Щоб не нашкодити слідчим заходам, він не став називати всі здобуті за цей період результати, але підкреслив, що МВС має справу з професійним кілером (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).Чиновник вказав, що у справі замаху на Шефіра призначено 30 додаткових експертиз. Аналізується велика кількість матеріалів, отриманих із камер зовнішнього відеоспостереження.«Хотів би підкреслити, що наше завдання і в цьому випадку, і в багатьох інших було б значною мірою спрощено, якщо органи поліції були автоматично під’єднані до всіх камер, які розміщені в тій чи іншій місцевості. Така технічна функція існує сьогодні в європейських країнах, і там, де вона практикується, рівень злочинності відразу знижується на 40-50%», – зауважив Єнін.

Єнін дає коментарі.

Він також додав, що співробітники Національної поліції та підрозділи Національної гвардії виявили додаткові речові докази злочину після повторного дослідження місцевості, де стався замах.Читайте також:   В Крыму собрались судиться с Украиной из-за воды

«Я більш ніж упевнений, що поліція відмінно спрацює, і ми зможемо повідомити суспільству вже найближчим часом про просування в розслідуванні цього резонансного кримінального провадження», – резюмував представник вищого правоохоронного відомства.

Машина Шефіра після замаху.
Стоянка, де припаркувався поранений водій Шефіра.

 

Залиште свій коментар

Loading...