Вивчили 430 гектарів місцевості: в МВС розповіли про розслідування замаху на Шефіра

Вивчили 430 гектарів місцевості: в МВС розповіли про розслідування замаху на Шефіра

За три тижні після замаху на Сергія Шефіра – позаштатного радника і близького друга президента Володимира Зеленського, співробітники правоохоронних органів провели безпрецедентний комплекс слідчих дій. Зокрема, були досконально вивчені 430 га місцевості, де перебував стрілок у момент злочину.
Про це в інтерв’ю «РБК-Україна» розповів заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін. Щоб не нашкодити слідчим заходам, він не став називати всі здобуті за цей період результати, але підкреслив, що МВС має справу з професійним кілером (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Чиновник вказав, що у справі замаху на Шефіра призначено 30 додаткових експертиз. Аналізується велика кількість матеріалів, отриманих із камер зовнішнього відеоспостереження.


«Хотів би підкреслити, що наше завдання і в цьому випадку, і в багатьох інших було б значною мірою спрощено, якщо органи поліції були автоматично під’єднані до всіх камер, які розміщені в тій чи іншій місцевості. Така технічна функція існує сьогодні в європейських країнах, і там, де вона практикується, рівень злочинності відразу знижується на 40-50%», – зауважив Єнін.

Єнін дає коментарі.

Він також додав, що співробітники Національної поліції та підрозділи Національної гвардії виявили додаткові речові докази злочину після повторного дослідження місцевості, де стався замах.«Я більш ніж упевнений, що поліція відмінно спрацює, і ми зможемо повідомити суспільству вже найближчим часом про просування в розслідуванні цього резонансного кримінального провадження», – резюмував представник вищого правоохоронного відомства.

Машина Шефіра після замаху.
Стоянка, де припаркувався поранений водій Шефіра.

 

Залиште свій коментар


Loading...