Викликали лікарів: ЗМІ розповіли, чому Путін переносив звернення до росіян

Викликали лікарів: ЗМІ розповіли, чому Путін переносив звернення до росіян

Звернення президента Росії Володимира Путіна, в якому він оголосив про часткову мобілізацію та підтримку «референдумів», переносили через те, що до нього довелося викликати лікарів. Глава Кремля буцімто сильно кашляв і не міг почати говорити під запис.


Про це розповіли у Telegram-каналі «Генерал СВР». Зазначається, що Путін влаштував справжній переполох у кремлівських елітах.

Так, Путін дав розпорядження першому заступнику керівника Адміністрації президента РФ Сергію Кирієнку у найкоротші терміни провести «референдуми» в Україні. Тоді ж з’явилася перша інформація про те, що буде оголошено часткову мобілізацію.


«Щойно розпорядження президента почали втілюватися в життя, численна кремлівська публіка, яку ніхто заздалегідь ні про що не інформує, збентежилася», – пишуть у «Генерал СВР».

Спочатку нібито глава Центрального банку РФ Ельвіра Набіулліна, а потім ще дві людини з уряду Росії попросили про відставку. У той момент, коли Путін уже вирушив готуватися до звернення ввечері 20 вересня, йому повідомили про хвилювання і «тиху паніку» еліти.


Путін нібито так довго сидів у зачиненому кабінеті, що звернення перенесли перший раз. Коли він вийшов і спробував записати відео, у президента РФ почався сильний кашель.

За даними «Генерала СВР», після четвертої невдалої спроби записати звернення до Путіна викликали медиків, яким він поскаржився ще й на біль у грудях. Медики порадили перенести зйомки та піти з ними для огляду, що й було зроблено.


Однак не все так просто. Дехто з ближнього кола президента припустив, що Путін симулював проблему зі здоров’ям для того, щоб перенести зйомки і ще раз обміркувати ухвалення рішень.

«Люди, близькі до президента, знають його патологічну нерішучість та невпевненість в ухваленні рішень, особливо ключових. Зйомки відбулися пізніше, тепер головне – не передумати з трансляцією. Так, і всім, хто звернувся до президента з проханням про відставку, Путін передав, що ухвалить рішення після особистого спілкування», – додали у ЗМІ.

Нагадаємо, звернення Путіна анонсували на вечір 20 вересня. Його переносили кілька разів, потім у мережу запустили інформацію про те, що звернення вийде вже 21 вересня. Скасування відбулося різко, з пропагандистських ресурсів видалили трансляції.

Викликали лікарів: ЗМІ розповіли, чому Путін переносив звернення до росіян
Викликали лікарів: ЗМІ розповіли, чому Путін переносив звернення до росіян
Залиште свій коментар